איטום גגות במרכז – כיצד בוחרים קבלן מוביל

חשיבות איטום הגג.

ביצוע איטום לגג יכול למנוע נזקים משמעותיים הנובעים מפגעי מזג האוויר, כאשר הנזק העיקרי שאיטום גג יעיל מגן ממנו, הוא מי גשמים או זרמי מים שנובעים ממקורות שונים. במצב של מים רבים עומדים זורמים או ניטחים בחוזקה, הגג מאבד מחוזקו. כל גג, אפילו גג בטון יצוק חדיר למים.

נזקים שנובעים מאיטום לקוי.

  1. עמידות- בימי החורף יורדים גשמים רבים, כאשר המים יורדים לאורך זמן או עומדים במקום אחד, הם נספגים ומחלחלים לתוך הבטון. בתוך הבטון יש ברזלים האחראים לעמידות הבטון. בעת מגע עם מים הם מחלידים. החלודה אוכלת את הברזל ומחלישה אותו ובכך מחלישה את כל עמידות הגג.
  2. נזק פנימי- לאחר חדירה מי גשמים יראו סימני רטיבות על תקרת הבית, בועות לחות או עובש יכולים להעיד על חדירת נוזלים. הצבע מתנפח והקיר ניזוק ודורש שיפוץ מקצועי. בנוסף לכך, עובש שמתפתח יכול להזיק לבריאות דיירי הבית ויש לטפל בו במהירות.
  3.  נזק למערכת החשמל- בתוך קירות הבית עוברים כבלי החשמל, כאשר מים חודרים לתוך הקירות הם באים במגע עם רטיבות נוצר קצר ובעיות באספקת החשמל.

כיצד עובד איטום נכון?

איטום מקצועי משלב בתוכו ידע נרחב בהנדסה ובניה. האיטום נותן פתרונות גם לגגות משופעים וגם לגגות ישרים. לכל אחד מותאם החומר הייעודי לבעיות שלו. איטום נכון יפתור קודם את הגורם לבעיה ויוודא שהמרזבים פתוחים ומאפשרים מעבר מים תקין למניעת הצטברות נוזלים ורק לאחר מכן יבוצע האיטום. מרבית חומרי האיטום מחזיקים למספר שנים, חלקם דורשים טיפולי תחזוקה שוטפים.

כיצד בוחרים קבלן איטום?

אז הבנתם שאיטום מקצועי הוא חלק מהתחזוקה השוטפת של הבית והכרחי למניעת נזקים עתידיים. החלטתם להקדים תרופה למכה, כעת נותר רק לבחור קבלן איטום מקצועי מוביל.

  • קבלן איטום מקצועי ידע לתת ייעוץ אישי לתהליך האיטום והתחזוקה השוטפת כולל התאמת חומרים לפי סוג המבנה והצורך. כדי לאפשר איטום יעיל מפני כל סוגי הרטיבות.
  • קבלן איטום מקצועי ידע גם לבצע איתור נזילות. את איתור הנזילות ניתן לבצע דרך הקיר מבלי לשבור אותו באמצעות מכשור מתקדם. חשיבות איתור הנזילות בזמן יכולה לצמצם את הנזק במידה וכבר קיימת נזילה. ניתן לטפל במוקד הבעיה ולבצע איטום יעיל לאחר מכן.
  • קבלו איטום מקצועי ידע לתת פתרונות איטום לכל סוגי המבנים, תוך שימוש בציוד סנפלינג במידת הצורך על ידי עובדים מוסמכים. כדי לאפשר הגעה למקומות נסתרים ובלתי נגישים.
  • קבלן איטום מקצועי יאפשר איטום למבנים שונים כדוגמת מקלטים, מרתפים, קירות חיצוניים ופנימיים. שיקום במבנה ומניעת נזקים. בנוסף לכך, יאפשר הקבלן ביצוע איטום קורות קשר קורות יסוד בבנין כדי למנוע הצפות.

מתי מומלץ לבצע איטום?

מומלץ לבצע איטום בימי הקיץ כהכנה לחורף, כאשר הגגות והקירות יבשים ומאפשרים איטום איכותי. איטום בקיץ מאפשר קליטה טובה יותר של חומרי האיטום ומאפשר חיסכון במחיר. החורף זו העונה שכל בעיות הרטיבות צצות, כולם מבקשים שירותי איטום דחוף והמחיר בהתאם. מעבר לכך שאי אפשר לבצע את האיטום בזמן הגשמים, לאיטום בקיץ יש יתרונות רבים כדוגמת בידוד מהחום שיגרור חיסכון משמעותי מהחשמל. ניתן באמצעות איטום איכותי לגרום להורדת הטמפרטורה בכ -7 מעלות. 

מעוניינים לבצע איטום לבית? מהרו לנצל את ימי הקיץ שבאים עלינו כדי להכין את הגג לחורף, ניתן גם לבצע ביקורת על האיטום הקיים כדי להקדים תרופה למכה. חשוב שתבחרו בשירות איטום של קבלן מוביל. בחמד הנדסה ואיטום תקבלו שירות מקצועי החל משלב הייעוץ ועד מתן פתרון סופי לבעיה. בחמד הנדסה ואיטום פועלים באופן תמידי להובלה בתחום ולמציאת הפתרונות הכי מתקדמים עבור איטום מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. מרבית החברות מציעות שירותי איטום בלבד. חברת חמד הנדסה ואיטום משלבת מגוון פתרונות ומציעה איטום מבנים לכל סוגי המבנים, איטום קורות, איתור נזילות, שירות עבודה בגובה על ידי עובדים שעברו הכשרה, שירותי שיקום מבנים והכל תוך מתן ייעוץ מקצועי ובשקיפות מלאה עד לתוצאה הרצויה.