איטום גגות כפר סבא

הצבע בתקרה מתחיל להתקלף? זיהית סימנים ראשונים של נזקי רטיבות כמו טיפות או סדקים? ייתכן מאוד שהגיע הזמן לאטום מחדש את גג המבנה שלך. כדי להבטיח שהמצב לא יחמיר, חשוב שנפעל בהקדם האפשרי. עם זאת, חשוב שנבחן היטב מי איש המקצוע שיבצע עבורנו את עבודות האיטום. הניסיון והמקצועיות שלו יקבעו במידה רבה כיצד ייראה החורף הבא שלך ולכן, חשוב להקדיש מחשבה לתהליך הבחירה שלך. במהלך כל תקופת פעילות חברת חמוד הנדסה ואיטום בו סיפקה שירותי איטום גגות כפר סבא הייתה יעד שחזרנו אליו שוב ושוב. לקוחות נאמנים רבים עובדים איתנו כבר שנים ונהנים מתוצאות מהאמינות בשוק.

מתי מומלץ לאטום את הגג?

על אף שמענה מהיר הוא חשוב כדי למנוע נזקים נוספים, ייתכן מאוד שנצטרך להמתין עד לסוף החורף כדי שהאיטום יחזיק מעמד לאורך זמן. הנחת איטום על גג רטוב עשויה לגרום להיפרדות שכבת האיטום וליצירת מרווחים ומשמעות הדבר היא שעם הגשם הבא, עשויים מים נוספים לחלחל פנימה. לכן, מומלץ להמתין לתחילת הקיץ, כאשר הגג יבש לחלוטין, ורק אז לבצע את האיטום.

מדוע כה חשוב לבצע איטום גגות איכותי?

דליפות מים אל המבנה שלך מן הגג אינן מסתכמות רק בנזקים קוסמטיים לטיח ולצבע. לעתים קרובות, חלק ניכר מהנזקים נעשה מתחת לפני השטח ועד שנשים לב לכך, יהיה מאוחר מדי.

  • עובשים ופטריות עשויים להתפתח בקירות ולגרום לשלל תופעות רפואיות כרוניות.
  • דליפות המים עשויות לגרום לנזקים מבניים כמו התפוררות הקירות והתפתחות חלודה ברכיבי קונסטרוקציה.
  • המים עלולים לחלחל גם לתשתיות חשמל, למשקופים ולמסגרות חלונות ולגרום לנזקים יקרים ובלתי הפיכים.

כדי למנוע נזקים אלו ורבים אחרים, חשוב שנשקיע באיטום אמין ואיכותי ולא ניתן למחירים נמוכים לפתות אותנו.

לעבור את החורף בשלום עם חמד הנדסה ואיטום

נשמח לסייע לך לשמור על הגג שלך יבש עם פתרונות איטום ברמה הגבוהה ביותר. מבין כלל אזורי השירות שלנו לאיטום גגות כפר סבא והסביבה הם יעד בו ביצענו עבודות רבות ונשמח לצרף גם אותך למשפחתך לקוחותינו הנאמנה. למידע נוסף, ניתן לפנות אלינו כעת.