איטום גגות בקריות

עם הגשם הראשון, רבים מאיתנו מתחילים להחזיק אצבעות ונושאים תפילה. אנו מקווים כי האיטום שביצענו בגג בקיץ האחרון אכן יחזיק מעמד ויספק לנו תוצאות איכותיות. לא עם, אנו משקיעים לא מעט משאבים כדי להבטיח שהגג שלנו יהיה עמיד בחלחולי מים ומגלם במהלך החורף כי המענה שקיבלנו אינו מספק.

אנו מזמינים אותך להוריד את הדאגה הזו מהראש שלך אחת ולתמיד ולהפקיד את הגג שלך בידי מקצוענים. לאורך השנים, סיפקה חמד הנדסה ואיטום שירותי איטום גגות בקריות ובחיפה לשורה ארוכה של לקוחות וסייעה להם לעבור את החורף בראש שקט. נשמח ללוות גם אותך בדרך אל החורף היבש.

כיצד מבצעים איטום בגג?

קיימות שיטות רבות לאטום גגות, אך לא כולן יספקו לנו תוצאות ברמה גבוהה. כדי להבטיח מענה אמין, אלו כמה מהשיטות המובילות שיחזיקו לאורך זמן:

איטום בחומרים אקריליים

חומרים על בסיס פלסטי המותזים באמצעות מכשור ייחודי. חומרים אלו זמינים לרוב בעלות נמוכה יחסית והם קלים ליישום. עם זאת, חשוב שניקח בחשבון כי חשיפה ממושכת למים עומדים עשויה לגרום לאיטום להתפרק במהירות ולכן יש לוודא כי הניקוז בגג פועל כראוי לפני שנבחר באפשרות הזו.

איטום בזפת

זפת חם נצמד היטב לכל סדק וחור בגג ומאפשר איטום הרמטי ועמיד במיוחד. בנוסף, זוהי ככל הנראה שיטת האיטום הזולה ביותר ורבים בוחרים בה. כדי לשמור על חוזקה של הזפת, יש לסיידה בכל קיץ כדי שלא תיחשף ישירות לאור השמש שעשוי לפגוע בה.

הנחת יריעות ביטומניות

יריעות דקיקות וחזקות המונחות בזו לצד זו כדי ליצור משטח אטום ועמיד על גבי הגג. מומלץ לעשות שימוש ביריעות לבנות שידחו את אור השמש ויחזיקו לאורך זמן רב.

להפקיד את הגג בידי מומחים

בין אם הגג שלך מותאם לאיטום אקרילי או ביטומני, אם מדובר באיטום ראשון או בחידוש איטום שניזוק, חמד הנדסה ואיטום מעמידה לרשותך יועצים מנוסים שיסייעו לך להפיק את המיטב מהתהליך וליהנות משירות מקצועי ומשתלם. להצעת מחיר משתלמת לאיטום גגות בקריות עוד היום, ניתן לפנות אלנו כעת.