איטום גגות בנתניה

כעיר השוכנת על רצועת חוף ארוכה, נתניה היא עיר מועדת לפורענות כשזה מגיע לנזקי לחות במבנים. חזיתות הבניינים חשופים ללחות רבה המגיעה מן הים ובשילוב עם השמש הישראלית הקופחת על הגגות ללא הרף, חשוב שניתן את הדעת לאיכות האיטום בבניין שלנו. אחת לכמה שנים, חשוב שנבצע איטום גגות מחודש כדי למנוע נזילות שעשויות לגרום לנזקי מים כבדים. ישנם לא מעט קבלנים המציעים איטום גגות בנתניה. כיצד נדע איזה איש מקצוע אמין ואילו שיטות הן הטובות ביותר לאיטום הגג? ננסה להשיב כאן על שאלות אלו.איטום גגות בנתניה

כיצד מומלץ לבצע איטום גגות בנתניה?

ישנן כמה שיטות עיקריות לביצוע איטום איכותי לגגות בניינים:

זיפות גגות

איטום גגות בזפת הוא תהליך עתיק המלווה את האנושות מאות שנים. על אף הוותק הרב שלה, כנראה שיש סיבה לכך שנעשה בה שימוש תקופה כה ארוכה. נראה כי הזפת הנוזלית והדביקה נצמדת היטב אל הגג ומציעה איטום עמיד והרמטי במחירים משתלמים במיוחד. עם זאת, כדי לשמור על עמידותה, נצטרך לסייד את הגג מדי שנה.

איטום אקרילי

חומרים רבים על בסיס פלסטי זמינים כיום בשוק וככל שמדובר בחומר איכותי הנושא תו תקן, הוא עשוי לספק פתרון אמין למדי. לרוב, יישום חומר האיטום ייעשה באמצעות התזה במכונה מיוחדת.

איטום ביריעות ביטומניות

אחת השיטות הנפוצות והמועדפות ביותר היא איטום ביריעות ביטומניות. היריעות המיוחדות מוצמדות בחפיפה זו על גבי זו ומודבקות בהתכה על ידי מבער. כך נוצר משטח אחד נרחב המכסה את הגג כולו ומציע איטום חזק ועמיד שישרת אותך לאורך שנים.

אז באיזו שיטה מומלץ להשתמש?

בסופו של יום, הקריטריון החשוב ביותר בבואנו לבחור את חומר האיטום המועדף, הוא לבחון את האיטום הקיים על הגג. חשוב שנזכור, חומרים אקריליים לא ייצמדו היטב על חומרי איטום ביטומניים. לכן, מומלץ לבצע איטום מחודש מאותו הסוג בו נעשה האיטום הקיים. כך, נוכל להבטיח תוצאות אופטימליות שיחזיקו לאורך זמן.

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת לאיטום גגות בנתניה עם חומרי גלם איכותיים ועבודה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר? צוות חמד הנדסה ואיטום זמין לך כעת וישמח לשמוע ממך על ידי השארת פרטיך באתר.