איטום

אחת הקללות הגדולות ביותר של החורף הישראלי, הן הנזילות והדליפות במבנים. אם לא נתחזק כראוי את המבנה ונטפל בזריזות בבעיות איטום, נצטרך להתמודד עם ליקויי מבנה חמורים שעשויים להסב נזק לקירות, למבנים תומכים, למערכות החשמל ולמגוון תשתיות אחרות בבניין. בסופו של דבר, מה שמתחיל כאי נעימות עשוי להסתיים בסיכון בטיחותי חמור. כדי להימנע ממקרים מצערים כמו אלו, חשוב שיעמוד לרשותך קבלן איטום בעל ניסיון רב שנים והכשרה מקיפה. בכל מבנה ועבור כל מטרה, חמד הנדסה ואיטום מציעים לך את השירותים המתקדמים ביותר שתחום האיטום יכול להציע כיום עם צוות מיומן ומוכשר, ציוד מתקדם וחומרי גלם באיכות גבוהה.

איטום

טווח רחב של שירותי איטום

כחברת איטום ותיקה בתחומה, אנו מציעים מגוון שירותים מתקדמים בתחום האיטום ומאפשרים לך לקבל את המענה המקיף והשלם בכל מתחם ולכל מטרה.

איטום

איטום מבנים

בין אם מדובר בבניין מגורים, מתחם חניה תת קרקעי, מרכז מסחרי או מפעל, כדי להבטיח שנקבל את המענה האיכותי ביותר, שוב שיתלווה אלינו קבלן איטום שיספק לנו ייעוץ מקיף ויאפשר לנו ליישם את הפתרון הטוב ביותר במתחם שלנו. השוק מוצף בעשרות חומרי גלם והבחירה עשויה להיות מורכבת. כאן בדיוק ניסיונה של חברת איטום ותיקה יכול לעשות אל כל ההבדל ולאפשר לך ליישם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר במבנה שלך. מטרת איטום מבנים היא למנוע חדירת רטיבות בחלוף הזמן שיגרום לנזילות ולפגיעה במבנה, בקונסטרוקציה ובגימור הבניין.

איטום גגות במרכז – כיצד בוחרים קבלן מוביל

איטום מרפסות

כל קבלן איטום מקצועי יאמר לך כי מרפסות זקוקות למענה ייחודי כשזה מגיע לאיטום. בין אם מדובר במרפסת בבנייה או באיטום מרפסת קיימת, חשוב שנבצע בחירה נכונה. איטום לקוי במרפסת עלול לגרום להצטברות מי גשמים ונזקים כבדים. יתרה מכך, כאשר האיטום בפתח הכניסה אל המרפסת לקוי, עשוי קור רב להיכנס אל הבית בימי החורף, מה שייקר באופן משמעותי את הוצאות האנרגיה שלך. למרבה המזל, קיימות היום מגוון שיטות לאיטום המרפסת בטווח רחב של תקציבים ורמות איכות. כדי להבטיח שיעמוד לרשותך הפתרון המתאים ביותר לתקציב שלך, מומלץ להסתייע בחברת איטום אמינה ומקצועית.

איטום גגות

גגות הבניינים שלנו סופגים כמויות אדירות של גשם בכל חורף. כדי להבטיח שיוכלו לעמוד בשטפי הרטיבות הללו לאורך זמן, נדרש איטום אמין ואיכותי. כיום, כבר מזמן לא מסתפקים רק בזפת. בין אם נבחר בהזרקות בטון או בהנחת רצועות ביטומניות, איש המקצוע המתאים הוא שיקבע לכמה זמן נוכל ליהנות מפתרונות האיטום שלנו מבלי שנזדקק למשימות תחזוקה יקרות. גם אם מדובר בגג מרוצף, לחמד הנדסה ואיטום שלל פתרונות המאפשרים לבצע איטום אמין ומקצועי מבלי לפרק את הריצוף הקיים ומאפשרים לך ליהנות מחוויית שימוש גבוהה בתהליך מהיר ונוח.

איטום מרתף

מרתף הוא אחד החללים המועדים ביותר לפורענות כשזה מגיע לנזילות ודליפות. המבנה התת קרקעי נתון להשפעות חיצוניות רבות ואם לא ניישם בו טכניקות איטום ברמה גבוהה בליווי קבלן איטום מקצועי, אנו עשויים לשלם על כך ביוקר לאורך השנים. לרוב, ביצוע עבודות איטום במתחמים תת קרקעיים דורש עבודה מעמיקה ומקיפה. לכן, חשוב שנקפיד על עבודה מול חברת איטום אמינה עם צוות בעל ניסיון רב שנים והכשרה בסטנדרטים גבוהים. מפירוק כלל התשתיות ועד ביצוע כלל עבודות האיטום במרתף או המקלט שלך, הכול מתחיל ונגמר בבחירת קבלן איטום שיוכל לספר לך את הפתרונות ברמה הגבוהה ביותר.

למה דווקא אנחנו?

אנו חיים ונושמים את התחום במשך שנים רבות ומשקיעים מאמצים ניכרים כדי לספק לך את טכניקות העבודה וחומרי הגלם בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בכל פרויקט חדש אליו אנו נכנסים, אנו מגיעים חדורי מחויבות לאיכות הגבוהה ביותר. עם צוות מנצח, ניסיון רב שנים ומקצועיות בלתי מתפשרת, אנו מאפשרים לך ליהנות מכל מה שחשוב לקבל מחברת איטום. אנו נעשה כל שביכולתנו כדי להבטיח שהפרויקט שלך יהיה בידיים הטובות והנאמנות ביותר וכדי שגם שנים רבות לאחר סיומו, ניתן יהיה ליהנות מהתוצאות האמינות ביותר.

רוצה לשמור על המתחם שלך בטוח, יבש ואטום היטב מול כל התרחישים האפשריים? אנו בחמד הנדסה ואיטום עומדים לצידך. צוות המקצוענים שלנו זמין לך בכל עת וישמח לשמוע ממך. למידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא רק לפנות אלינו עוד היום.