אודות חמד הנדסה ואיטום

חמד הנדסה ואיטום הינו עסק קבלני ייחודי אשר הוקם מתוך הצורך בשוק בכדי לתת מענה של פתרונות איכותיים לבעיות הקשורות למעטפת החיצונית של מבנים.

חמד הנדסה ואיטום מעניקים שירות בכמה נושאים עיקריים:

  • איטום
  • טיפול באריחים חיצוניים וחיפויי מעטפת שונים
  • שיקום בטון והסרת צו מבנה מסוכן

חמד הנדסה ואיטום הוקמה ופועלת בהנהלתו הישירה של עזרא חמד, שלו נסיון משנת 2003 בתחום מתן הפתרונות למעטפת החיצונית. עזרא עם תעודות שונות בניהן תואר ראשון בביולוגיה, הנדסאי קונסטרוקטור, אוטם מורשה, ומנהל מקצועי מורשה משרד התמת.

"אנו מטפלים בחדירות מי גשמים, הכנת מפרטים טכניים וביצוע פרויקטים. במקרים אחרים אנו מייעצים ומפקחים על עבודות איטום שונות.

תחום האיטום זהו תחום שבוער בי. מתחילת דרכי גיליתי כי יש לי כשרון טבעי לפתרונות שונים ויצירתיים בתחום.

כל התכונות הנדרשות מבעל מקצוע טוב נכונות גם לתחום האיטום אך כאן יש צורך נוסף ביצירתיות. מעבר לכך, הדגש והחשיבות של שאר התכונות הוא קריטי כשאתה רוצה לטפל בחדירות מי גשמים. דרוש מישהו קפדן ומסודר, בעל חשיבה לוגית נכונה וידע נרחב בחומרים. אכפתיות זוהי תכונה חשובה, ולשמחתנו כל הצוות שלנו בעל אכפתיות רבה.

תוותר על אחת התכונות הללו ואפשר שתהפוך עבודה טובה לגרועה"

חמד הנדסה ואיטום דוגלים בעבודה מסודרת עם שקיפות מלאה למה מבצעים, דרך קבלת החלטות ותרחישים שונים אפשריים, עמידה במפרט טכני מפורט עד לרמת החומר ללא עיגולי פינות. מחקר מעמיק עבור כל פרויקט מקטן ועד גדול להתאמה מירבית של החומרים השונים לעבודה המבוצעת.

"יש לנו נסיון רב בפתרון בעיות איטום. בשנת 2008 פיתחתי שיטה לאיטום קירות של מבנים שנבנו בשיטה מתקדמת, בנייה מתועשת. לרוב ניתן לזהות אותם על ידי כך שהם מחופים בשיש. בשיטה זו ניתן לפתור בעיות חדירת מים בצורה נקודתית ולרוב אין צורך לאטום את כל חזית הבניין. באותה תקופה היו לי מספר עובדים שהסמכתי, היום הם עדיין משתמשים בשיטה הזו"

בעבודות איטום יש חשיבות רבה לביצוע העבודה בפעם הראשונה עם קבוצת החומרים הנכונה ובאיכות הטובה ביותר שניתן להשיג. המשמעות של האלטרנטיבה היא עבודה פי שלוש יותר קשה. במקום ליישם חומר איטום צריך להתמודד עם חומר קיים על התשתית שיוצר נזק ואז יש צורך להסיר אותו מכאנית וגם כימית. הבנה וחקר של תכונות חומרי האיטום זה פועל חובה בהכנת פרטי איטום לביצוע.

כשם שאנו מתמצאים בנושא האיטום יש לנו ידע והבנה רבים בתחום קיבוע וחיזוק אריחי שיש ושיקום בטון במבנים.

בין קהל לקוחותינו נמנים ועדי בתים, וילות, פנטהאוזים, מוסדות ציבור, חברות בניה וגופים ציבוריים.

ביצענו פרויקטים רבים בשכונות חדשות כגון אם המושבות, פרס נובל, הולילנד וכו'. במבני ציבור כגון רשת בתי ספר אורט, מבנה האוניברסיטה הפתוחה, מרינה ת"א, קניון תלפיות, הבימה ת"א וכו'

רזומה של מתן שירות לחברות הבניה הגדולות בארץ: דניה סיבוס, סולל בונה, א.דורי, אשטרום, תדהר ועוד חברות בניה רבות.

 

בחמד הנדסה ואיטום אנו מאמינים במתן שירות מלא, אמין ומקיף. עם התמדה בביצוע כל פרויקט עד לסיומו המוצלח.

שמנו לעצמנו למטרה להביא את תחום האיטום למקום טוב יותר: עלות האיטום בתחום הבניה הכללי מגיעה ל2 עד 5 אחוז מכלל התהליך. עלות תיקון ליקויי האיטום מסך כל הליקויים בעולם הבניה מגיעה לעשרות אחוזים. בדרך כלל מדובר בדגשים פשוטים שלא מבוצעים ולכן ניתן להגדיר את תחום האיטום במדינת ישראל ככושל.

אודות חמד הנדסה ואיטום